Umut Kırtasiye

Umut Kırtasiye 30 yılı aşkın sektördeki birikimi ile bireylerin ve daha büyük yapıdaki kurumsal firmaların kırtasiye, ofis ve daha birçok ihtiyaçlarını en uygun fiyat ve kaliteli binlerce ürün seçeneğiyle sunmaya çalışmaktayız. Stokumuzda her zaman hazır olan yüzlerce çeşit ürünü mağazamızda bulabilir veya sipariş verip, en sürede size ulaştırmaya çalışmaktayız.

Umut Kırtasiye kurulduğu günden bu güne; maliyetleri matbaalarda yüksek çıkan ve teslimatı uzun zaman alan az tirajlı işlerinizi, gelişmiş dijital matbaacılık teknolojisini kullanarak daha hızlı ve çok daha uygun fiyata sizlere sunmaya çalışıyoruz. Az tirajlı kitap basımı, renkli ve siyah&beyaz, tez baskıları, cilt uygulamaları, kültür ve akademik ders kitaplarının yanında 2. el kitaplar, kırtasiye ve mimari kırtasiye ürünleriyle en kaliteli ürün ve hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

Amatör ruhla profesyoneli yakalama Umut Kırtasiye’nin müşterileri ile arasında gönül bağını kuvvetlendiren ayrı bir özelliğidir. Müşteri yelpazemiz öğrencilerden kurumsal firmalara doğru açılır, matbaalardan, ajanslara kadar elbirliğiyle ilerler.

Makinalara yapacağımız yatırımlara müşterilerimizden aldığımız geri dönüşlerle karar veririz. Dünyada baskı çözümlerindeki teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederiz.

Görükle Mah. Atatürk Cad.
Trio Yaşam Merkezi No.101 / C-D
Görükle / BURSA
0224 483 70 07
Pazartesi - Cumartesi
09:00 - 20:00
umutcopycenter@hotmail.com
info@umutkitapkirtasiye.com