Kültür Kitrapları | Umut Kitap Kırtasiye

Renkli Çıktı Copy Center

Kartvizit, katalog, kitapçık, kitap, dergi, broşür, resmi evrak, antetli kağıt gibi tüm çıkış işlemlerinizi itina ile baskıya alıyoruz. Renkli çıkış işlemlerinizin en büyük sorunlarından birisi renklerin kötü çıkması veya daha önce bastırdığınız renklerin aynı çıkmamasıdır. Tamamen orijinal yedek parça ve sarf malzeme kullanımı ile bu tarz sıkıntılar kesinlikle yaşanmaktadır. Tüm makinalarımız günlük olarak kalibre edilip 1. ile 1000. renkli çıkışınız arasında renk farkı olmamaktadır.

Umut Kitap & Kırtasiye'ye gelen müşterilerimiz için renkli baskıda her zaman uygun fiyatlarda kaliteli hizmetler sunmaktayız. Fotokopilerinizi en iyi şekilde çekerek sizlere teslim etmekteyiz. Fotokopi fiyatlarımızı öğrenmek için sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz ve uygun renkli fotokopi fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Ricoh Renkli Baskı makinelerimiz ile saatte 4.800 sayfaya kadar renkli baskı kapasitemiz bulunmaktadır. Makinelerimizin bir diğer özelliği ise baskı gramaj aralığı 52 gram ile 360 gram arasındadır. Baskı genişliği ise maksimum olarak 33x120 santimetreye kadar çıkabilmektedir. Fotokopiyi istediğiniz kağıt türü üzerine çektirebilmenize imkan sunmaktayız. Mat veya parlak kuşe kağıtlara , 1. hamur gramajlı kağtlara, renkli kağıt ya da karton, aydınger, asetat, sticker tarzı kağıtlara da baskı imkanlarımız bulunmaktadır.

Görükle Mah. Atatürk Cad.
Trio Yaşam Merkezi No.101 / C-D
Görükle / BURSA
0224 483 70 07
Haftanın Her Günü
09:00 - 22:00
umutcopycenter@hotmail.com
info@umutkitapkirtasiye.com