Kültür Kitrapları | Umut Kitap Kırtasiye

Copy Center Tez Baskısı

Dijital baskı makinelerindeki gelişme sayesinde çok hızlı ve yüksek çözünürlüklü (1200 dpi) dijital baskılar yapıyor, matbaa fiyatlarıyla siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Dershaneler için belirlediğimiz özel fiyatlar sayesinde matbaa baskısının aksine eğitim dönemi başında istediğiniz kitap-kitapçıklardan istediğiniz sayıda basıyor yıl içindeki ihtiyacınıza göre de ilave baskılar yapıyoruz. Ayrıca yıl içinde ihtiyaç duyulan deneme sınavları ve diğer çıktı ihtiyaçlarınızı da aynı fiyatlarla basıyoruruz.

Konusunda uzman çalışanlarımızla tezlerinizi bağlı bulunduğunuz üniversitelerin yazım kılavuzları temel alınarak düzenliyor, renkli ve siyah beyaz sayfalarınızı özenle ayrıştırıyor ve tezinizi ciltlenmiş olarak 1 saat kadar kısa bir süre içersinde size teslim ediyoruz. Fotokopi fiyatlarımızı öğrenmek için sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz ve baskı hizmeti fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Baskı makinelerimiz ile saatte 20.000 sayfaya kadar siyah & beyaz baskı kapasitemiz bulunmaktadır. Makinelerimizin bir diğer özelliği ise baskı gramaj aralığı 80 gram ile 300 gram arasındadır. Baskı genişliği ise maksimum olarak 33x48 santimetreye kadar çıkabilmektedir. Fotokopiyi istediğiniz kağıt türü üzerine çektirebilmenize imkan sunmaktayız. Mat veya parlak kuşe kağıtlara , 1. hamur gramajlı kağtlara, renkli kağıt ya da karton, aydınger, asetat, sholler, sticker, otocopy tarzı kağıtlara da baskı imkanlarımız bulunmaktadır.

Görükle Mah. Atatürk Cad.
Trio Yaşam Merkezi No.101 / C-D
Görükle / BURSA
0224 483 70 07
Haftanın Her Günü
09:00 - 22:00
umutcopycenter@hotmail.com
info@umutkitapkirtasiye.com