Dijital Kitap Baskısı | Umut Kitap Kırtasiye Dijital Kitap Baskısı | Umut Kitap Kırtasiye

Dijital Kitap Baskı Uygulamaları

Dijital ortamda hazırlanıp, Herhangi bir konuda yazılmış eser veya özgün Yazılmış yazıların bir araya getirilmesinden oluşan, belirli bir düzen içinde sunan baskı türüdür. Elektronik ortamda ilettiğiniz kitaplarınızın dizgisini, kapak ve iç sayfaların düzenine bakarak kitaplarınızı istediğiniz ebatta, arzu ettiğiniz kağıt cinsine göre , onayınızı alarak, baskı bölümümüzde itina ile basımını yapmaktayız. Kitap bandrol ve ISBN işlemlerini de sizin adınıza takip ederek , bilgilendirmekteyiz.

Ricoh Renkli Baskı makinelerimiz ile saatte 4.800 sayfaya kadar renkli baskı kapasitemiz bulunmaktadır. Makinelerimizin bir diğer özelliği ise baskı gramaj aralığı 52 gram ile 360 gram arasındadır. Baskı genişliği ise maksimum olarak 33x120 santimetreye kadar çıkabilmektedir. Fotokopiyi istediğiniz kağıt türü üzerine çektirebilmenize imkan sunmaktayız. Mat veya parlak kuşe kağıtlara , 1. hamur gramajlı kağtlara, renkli kağıt ya da karton, aydınger, asetat, sticker tarzı kağıtlara da baskı imkanlarımız bulunmaktadır.

2 adet Xerox Baskı makinelerimiz ile saatte 20.000 sayfaya kadar siyah & beyaz baskı kapasitemiz bulunmaktadır. Makinelerimizin bir diğer özelliği ise baskı gramaj aralığı 80 gram ile 300 gram arasındadır. Baskı genişliği ise maksimum olarak 33x48 santimetreye kadar çıkabilmektedir. Fotokopiyi istediğiniz kağıt türü üzerine çektirebilmenize imkan sunmaktayız. Mat veya parlak kuşe kağıtlara , 1. hamur gramajlı kağtlara, renkli kağıt ya da karton, aydınger, asetat, sticker tarzı kağıtlara da baskı imkanlarımız bulunmaktadır.

Görükle Mah. Atatürk Cad.
Trio Yaşam Merkezi No.101 / C-D
Görükle / BURSA
0224 483 70 07
Haftanın Her Günü
09:00 - 22:00
umutcopycenter@hotmail.com
info@umutkitapkirtasiye.com