Kültür Kitrapları | Umut Kitap Kırtasiye

Copy Center Siyah & Beyaz Baskı

Genellikle çok önemli olmayan metinler ve belgeler için siyah-beyaz çıktı tercih edilir. Fakat bir tez ya da proje teslimi yapacaksanız ve hazırladığınız içeriklerde renkli kısımlar bulunuyorsa bu çıktıyı renkli bir şekilde almanızı tavsiye ederiz. Çünkü renkli çıktı, siyah-beyaz çıktıya göre daha özenli görünmektedir. Eğer bir fotoğraf için fotokopi çektirecekseniz bu işlemi de renkli fotokopi olarak gerçekleştirmenizi öneriyoruz.

Umut Kitap & Kırtasiye müşterilerine siyah&beyaz baskıda her zaman uygun fiyat ve kaliteli hizmetler sunmaktayız. Fotokopilerinizi en iyi şekilde çekerek sizlere teslim etmekteyiz. Fotokopi fiyatlarımızı öğrenmek için sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz ve baskı hizmeti fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

2 adet Xerox Baskı makinelerimiz ile saatte 20.000 sayfaya kadar siyah & beyaz baskı kapasitemiz bulunmaktadır. Makinelerimizin bir diğer özelliği ise baskı gramaj aralığı 80 gram ile 300 gram arasındadır. Baskı genişliği ise maksimum olarak 33x48 santimetreye kadar çıkabilmektedir. Fotokopiyi istediğiniz kağıt türü üzerine çektirebilmenize imkan sunmaktayız. Mat veya parlak kuşe kağıtlara , 1. hamur gramajlı kağtlara, renkli kağıt ya da karton, aydınger, asetat, sticker tarzı kağıtlara da baskı imkanlarımız bulunmaktadır.

Görükle Mah. Atatürk Cad.
Trio Yaşam Merkezi No.101 / C-D
Görükle / BURSA
0224 483 70 07
Haftanın Her Günü
09:00 - 22:00
umutcopycenter@hotmail.com
info@umutkitapkirtasiye.com