Amerikan ve Spiral Cilt Uygulama | Umut Kitap Kırtasiye

Üniversitelere Tez ve Ödev Basımı ve Ciltleme

Tez ve ödevlerinize, enstitünüzün tez yazım yönergelerine uygun biçimde tez kapağı hazırlıyor, bez cilt ve karton kapak yapıyoruz. Sırtlık yöntemi dökümanlarınızı bir arada tutmak için kullanılan en kolay yöntemlerden biridir. Sıkıştırma özelliğine sahip sert plastikden üretilmiş bir malzeme üzerine şeffaf asetat uygulanır ve arka kapak kısmına sert bir malzeme konularak saniyeler içinde hazırlanır.

Konusunda uzman çalışanlarımızla tezlerinizi bağlı bulunduğunuz üniversitelerin yazım kılavuzları temel alınarak düzenliyor, renkli ve siyah beyaz sayfalarınızı özenle ayrıştırıyor ve tezinizi ciltlenmiş olarak 1 saat kadar kısa bir süre içersinde size teslim ediyoruz. Fotokopi fiyatlarımızı öğrenmek için sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz ve baskı hizmeti fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Baskı makinelerimiz ile saatte 20.000 sayfaya kadar siyah & beyaz baskı kapasitemiz bulunmaktadır. Makinelerimizin bir diğer özelliği ise baskı gramaj aralığı 80 gram ile 300 gram arasındadır. Baskı genişliği ise maksimum olarak 33x48 santimetreye kadar çıkabilmektedir. Fotokopiyi istediğiniz kağıt türü üzerine çektirebilmenize imkan sunmaktayız. Mat veya parlak kuşe kağıtlara , 1. hamur gramajlı kağtlara, renkli kağıt ya da karton, aydınger, asetat, sholler, sticker, otocopy tarzı kağıtlara da baskı imkanlarımız bulunmaktadır.

Görükle Mah. Atatürk Cad.
Trio Yaşam Merkezi No.101 / C-D
Görükle / BURSA
0224 483 70 07
Haftanın Her Günü
09:00 - 22:00
umutcopycenter@hotmail.com
info@umutkitapkirtasiye.com